spot_img

ذات صلة

جمع

Vyzkoušejte nové řešení pro vaše dokumenty

Mnohdy si lámeme hlavu nad kopami dokumentů a smluv,...

Z tmavé kutice udělali krásné bydlení pro studenty

Když se řekne studentské bydlení, mnozí si jistě představí...

V tomto bytě nenajdete dva stejné kusy nábytku či doplňků

Jak se říká, obuvníkův syn chodí bosý. Takto vypadá...

Staré květináče rozhodně nevyhazujte: Podívejte, co z nich lze vytvořit!

Ozdobte si zahradu za pár drobných. Dekorace jsou neodmyslitelnou součástí...

Tento útulný hobití domeček postavili za neskutečných 3000 £

Získá si vás na první pohled.Jak vystřiženo z filmu...

Z tmavé kutice udělali krásné bydlení pro studenty

Když se řekne studentské bydlení, mnozí si jistě představí buď kolej, kde ve společném pokoji bydlí i tři studenti nebo starší dvou či třípokojový byt, zařízený nezbytným nábytkem. Tento projekt dal studentskému bydlení zcela nový rozměr!

Tmavý byt v původním stavu, se zastaralým půdorysem a vysokými stropy se zásluhou designérů proměnil k nepoznání. Dnes je z něj stylový, prostorný a otevřený prostor se dvěma ložnicemi, společenskou místností a sofistikovanými detaily.

Jelikož se jednalo o starý prostor, bylo třeba vyztužit strukturu a některé prostory renovovat. Designéři si však vyhráli s texturou a na první pohled nepatrnými doplňky. Při vstupu je na trubkovém systému odkládací prostor pro kola, díky kterému má být jemný nádech urbanismu. Za nimi se nachází šedý porcelánový obklad s dlaždicemi o rozměru 60×60 cm, který plynule pokračuje do kuchyně kde se o polovinu zmenší a následně až do koupelny, kde má rozměr už jen 10×10 cm. Zajímavé sjednocení prostoru vede podél celé jedné strany bytu.

Malá terasa, která byla využívána jako prádelna, byla obnovena a do bytu tak přibyl i balkon. Tím vzniklo příjemné prosvětlení prostoru, do kterého se otevírá i vyvýšená kuchyně. Celkový moderní design doplňuje svojí strukturou i přírodní dubová podlaha, kterou najdeme také v ložnicích. Minimalistické a praktické bydlení je vhodné pro aktivní lidi, kteří jsou rádi v pohybu.

spot_imgspot_img